Bahçeşehir motorlu kurye hizmetimiz ile artık acil belge ya paket teslimatlarınız için yerinizden kıpırdamanıza bile gerek yok! Güvenilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımıza bırakacağınız paketiniz ya da evrakınız sapasağlam biçimde ve en hızlı yoldan teslimat noktasına ya da size ulaşır. Sizin trafiğe çıkıp boşuna saatlerce beklememen için düşünülmüş, zaman kaybetmenizin önüne geçen hizmetimiz ile paketiniz de trafiğe takılmadan yerine ulaşmış olacaktır. Semt içi teslimatlar da rahatlıkla kullanabileceğiniz motorlu kurye hizmetimiz aynı zamanda size sağlam teslimatı da garantiler. Bu yollayan şirketimiz; paketinizin sağlam bir şekilde yerine ulaştıracağını, aksi takdirde her tür zararınızı karşılayacağını size temin etmiş olur. Siz de gönül rahatlığı ile acil ve teslim edilmesi gereken önemli paketlerinizi bizle teslim edebilirsiniz.

Bahçeşehir Moto Kurye Kiralama

Bahçeşehir moto kurye hizmetimizden yararlanmak çok kolay! Siz de bize internet ya da telefon üzerinden ulaşarak çok uygun fiyatlara motorlu kurye çağrısı yapabilirsiniz. Bu durumda ekip arkadaşlarımızdan biri yanınıza gelir ve teslim alınması gereke paketi teslim alır. Sizden paket teslim alırken paketinizin ulaşmasını istediğiniz yerin adresini alıp size kendi numarasını verir. Sonra da mümkün olan en hızlı şekilde paketinizi ilgili yere teslim eder. Ya da tam tersi bir durumda siz en başta paket üstüne yazmış olsanız dahi paketin alınmasını istediğiniz yeri tarif ettiğiniz takdirde motorlu kuryemiz paketi belirlediğiniz adresten aldıktan sonra size getirecektir. Paketinizin aciliyetine göre farklı teslimat seçenekleri sunan şirketimizin hizmetlerinden siz de çok memnun kalacaksınız.

Bahçeşehir Kurye Fiyatları

Bahçeşehir kurye hizmetleri İstanbul için en uygun fiyatları size sunan bir firma olarak tasarlanmış. Üstelik şirketimiz sektördeki tecrübesi ile de dikkat çekiyor. Ancak teslimatlar ile ilgisi küçük bir detay; Teslimatınız çok uzun bir yol gidecekse fiyat artarken mesafe azalıp özellikle de semt sınırları için girdiğinde çok uygun fiyatlar sizi bekliyor olacak.  Paket teslimatı için ödediğiniz ücret ile kuryemizin çok kısa sürede ilgili noktaya ulaştığını bilmek de motorlu kuryeye ödediğiniz paraya kesinlikle değdiğini gösterecek.